Najnovšie recenzie zo sekcie Údržba a čistenie obuvi

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Jednoduchá aplikácia
  • praktičnosť

XVIRTUALX Review for HEU SK based on review in table products_review with id: 3aab8a5b-9398-11ea-9dcc-fa163e74fc49 (https://www.testuj.to...). Relevant to test in table tests with id: 859de3ff-7028-11ea-9d02-fa163e74fc49 (https://www.testuj.to...)

Overený zákazník Testuj.to Oľga

• naozaj funguje
  • dlhá doba na uschnutie

XVIRTUALX Review for HEU SK based on review in table products_review with id: 01527b11-9ebf-11ea-9dcc-fa163e74fc49 (https://www.testuj.to...). Relevant to test in table tests with id: 859de3ff-7028-11ea-9d02-fa163e74fc49 (https://www.testuj.to...)

Overený zákazník Testuj.to Lucie

• Konzistencia
  • Hubka na nanášanie

Super produkt najlepšia impregnácia čo som kedy mala, dobrá aplikácia prípravku splňuje všetko čo má za mňa 100% spokojnosť môžem všetkým len doporučiť , krásna vôňa , vzhľad, hubka na nanášanie je tiež super, pekná, akurát do ruky dobre sa s ňou prípravok nanáša

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• krásny obal

Skvelé balenie a dá sa zaistiť, aby sa nestlačil niekde v batohu. Jednoduché nanášanie a funguje skvelo. Prišlo to pekne zabalené a som spokojná. Určite niečo objednám niekedy od tejto značky. A nesmrdí, čo je skvelé, pretože niektoré produkty sem tam smrdia.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• balenie
  • zatiaľ som nenašla

Produkt som využila na svoju novú koženú kabelku, ďalšie čo vyskúšam, bude dcéry batoh k Vianociam. Pri kabelke ma prekvapilo, že po nanesení po nej stekala voda a bola krásne lesklá. Tiež sa mi veľmi páčilo, že prípravok sa dal krásne naniesť a rozotrieť. Každému by som doporučila.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• nezanecháva fľaky
  • príjemná vôňa
  • krásne balenie
  • žiadny

Najprv som impregnáciu testovala na starších rukaviciach, kde by prípadné fľaky neboli až takou katastrofou. Po aplikácii som na rukavice naliala sójovú omáčku a paradajkový pretlak. Všetlo šlo krásne očistiť. Následne som vyskúšala aplikovať impregnáciu na motorkársku kombinézu. Všetko bez problémov, naviac bolo krásne vidieť, ako olej, pretlak, ale i voda z povrchu krásne steká. Skvelý produkt.

Overený zákazník Testuj.to Lucie

• veľkosť balenia
  • kvalita
  • priložená hubka
  • dizajn

S touto impregnáciou som bola veľmi spokojná. To, čo sľubuje, skutočne splnila. Použila som ju na koženú kabelku a koženú bundu. Veľkou výhodou je i to, že sa môže používať i na topánky. K impregnácii bola naviac priložená i štýlová hubka, vďaka nej bola aplikácia ďaleko ľahšia.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Obal
  • Konzistencia

Impregnácia má veľmi pekné balenie, praktické s rozprašovačom. Impregnácia je veľmi účinná, využila som na kožené topánky a kabelku. Oceňujem, že je bezfarebná, vôbec nezanecháva škvrny a hubkou se pekne rozotiera. Určite by som doporučila ďalším a znovu zaobstarala.

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• vôňa
  • dodá lesk
  • výdrž na bunde
  • odpudzuje vodu
  • praktičnosť balenia
  • vzhľad produktu

Impregnácia ma naozaj nadchla. V porovnaní s ostatnými produktami má len pozitíva a hlavne je produkt účinný. Páči sa mi veľkosť balenia. Vyskúšané na koženej bunde, ktorá okamžite dostala neuveriteľný lesk a vyzerala ako nová! Použila som ju i na koženú kabelku a keď som zmokla, z kabelky voda úplne stekala! Zatiaľ nie sú na veciach, kde bola impregnácia použitá, žiadne škrabance ani špina! Využila som i na nové topánky, predpokladám rovnako dobrý účinok ako na bunde a kabelke. Produkt naozaj doporučujem všetkým, ktorí chcú kvalitnú starostlivosť pre svoje kožené veci.

Overený zákazník Testuj.to Liduš

• Jednoduchá aplikácia
  • Dlhá výdrž
  • Zabraňuje sadaniu nečistôt
  • trošku vyššia cena

Výrobok splnil očekávanie, pretože sa krásne nanáša. Farbu na bunde skvele oživil a vyzerá zase ako nová. Balenie je perfektné a skvelo se nanáša priloženou hubkou. Rozhodne by som výrobok doporučila. Skúsili sme bundu poliať troškou oleja a ten šiel úplne bez problémov odstrániť.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• .

Produkt sa dobre nanáša vďaka fľaštičke s praktickým rozprašovačom. V balení je priložená i praktická hubka, ktorá uľahčuje aplikáciu výrobku. Vyskúšané na topánkach a kabelke a vyzerá to, že naozaj funguje ako má, fľaky to neurobilo, takže spokojnosť. Vôňa je skoro neznateľná, takže ide nanášať i v kľude doma bez obáv.

Overený zákazník Testuj.to Zdeňka Emma

Zakúpený v Testuj.to

• Dobre sa nanáša nezanecháva škvrny
  • Príjemná vôňa
  • Výdrž
  • Dodá lesk a koža je víac „vyživená“
  • Neprepustí vodu
  • Praktické balenie s hubkou naviac
  • Malé balenie
  • Vyššia cena

Impregnácia rozhodne prevýšila moje očekávanie - použila som ju na koženú bundu a musím uznať, že produkt naozaj funguje – impregnácia neprepustí dážď ani sneh a oblečenie (i človek v ňom) sú „ v bezpečí“ – voda po bunde krásne steká. Impregnácia nerobí žiadné škvrny, dlho vydrží a príjemne vonia, čo je milé plus. :) Tiež oceňujem praktické balenie s pribalenou hubkou, vďaka ktorej sa produkt dobre rozotiera. Rozhodne doporučujem.

Overený zákazník Testuj.to Kamila

• nanášanie rozprašovačom
  • nezapácha
  • topánky sú ochránené
  • nemám čo vytknúť

Produkt by som určite doporučila, jednoduché nanášanie vďaka rozstrekovaču a hubke. Topánky ostali ochránené i pred vodou a špinou. Naimpregnovala som svoje kožené kozačky i dcérine celoročky a vďaka produktu ostali čišté a suché i napriek škaredému počasiu.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Praktičnosť
  • Jednoduchosť
  • Nie je nič čo by sa mi nepáčilo

Som naprosto spokojná ideálna impregnácia na kožené topánky vrelo by som všetkým doporučila, praktické a veľmi jednoduché použitie. Jednoduchá aplikácia na obuv praktická hubka krásne balenie bez nepríjemného zápachu. Vo fľaštičke s rozprašovačom. Ktorá sa dá jednoducho stlačiť.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• Praktické balenie i s hubkou na rozotieranie
  • Jednoducho sa nanáša
  • Topánky sa krásne lesknú a lepšie vyzerajú
  • Plní dobre svoju funkciu - nohy sú v suchu
  • Žiadne zápory.

Impregnáciu som naniesla na nové kožené topánky mojich malých detí i na svoje topánky. Trvalo to len chvíľku. Výborne sa nanášala, pretože v balení som našla i hubku, ktorou som mohla impregnáciu krásne rozotrieť. Topánky hneď ožili. Pripadajú mi lesklejšie a vyzerajú lepšie ako predtým. Po zaschnutí sme išli hneď testovať do mokrej trávy a všetci traja sme mali nohy v suchu. Malý, rok a pol starý syn sa dokonca neudržal a skočil do mláky a v pohode. Nie že by z topánok impregnácia urobila čižmy, ale sem tam šliapnutie topánky zvládli bez úhony. Ponožky suché. Svoj účel teda plní parádne a môžem ju doporučiť. Verím, že zvládneme aj zimné brečky. ;-)

Overený zákazník Testuj.to Kamila

• praktické balenie
  • hubka v balení
  • odpudzuje vodu

Tento výrobok ma veľmi zaujal nielen dizajnovým a praktickým balením ale tiež jednoduchou aplikáciou na obuv. Ďalej každé balenie obsahuje tiež hubku pre ľahšiu aplikáciu prípravku. Vďaka tejto novej nanotechnológii je obuv dostatočne chránená voči nepriaznivým vplyvom počasia, a zároveň sa krásne leskne .
Viditeľný je hlavne efekt odpudzujúcí vodu, ktorý ochráni obuv pred premočením ideálny pre toto ročné obdobie, ale tiež pred drobnými nečistotami . Za mňa môžem vrelo doporučiť do každej rodiny , obuv je dostatočne chránená a predĺži sa aj jej celková životnosť.

Overený zákazník Testuj.to Nicola

• Jednoduché nanášanie
  • Bez nepríjemného zápachu
  • Žiadne zápory nevidím

Impregnáciu som zatiaľ skúšala len na mojich kožených topánkach. Musím uznať, že samotné nanášanie bolo naozaj jednoduché a rýchle vďaka nástreku a priloženej hubke. Tiež si musím pochváliť, že som v topánkach zostala úplne v suchu! Rozhodne doporučujem pre každého, kto nejaký kožený výrobok vlastní, pretože nielen že chráni pred vlhkosťou, ale aj chráni samotný výrobok proti popraskaniu. Je to proste MUST HAVE! :)

Overený zákazník Testuj.to Martina

• jednoduchá manipulácia
  • hubka pre jednoduchú aplikáciu
  • bez zápachu
  • obsahuje voskovú prímes
  • nič ma nenapadá

INPRODUCTS Impregnácia na Koženú obuv 200 ml je konečne impregnáciou, ktorá nám vyhovuje. Veľmi dobre sa s ňou manipuluje, priložená hubka na aplikáciu je skvelá! Impregnácia je bez nepríjemného zápachu, dobre sa rozotiera, nezanecháva mapy či nepríjemné šmuhy. Vďaka obsahu vosku topánka vyzerá ako nová, chránená a naleštená. A hlavne nechráni len pred premoknutím, ale i pred nečistotou. A veľké plus - výrobca je česká firma!

Overený zákazník Testuj.to Kateřina

• jednoduchá aplikácia postreku
  • priložená hubka je na votretie impregnácie perfektná
  • topánky vyzerajú znovu ako nové.
  • vše OK

Fľaštička padne dobre do ruky a dobre sa s ňou pracuje. Postrek na topánky ide rýchlo a ľahko. Priložená hubka dobre vtiera impregnáciu do kože. V daždi sa na topánkach nedrží voda. Ešte som nevyskúšala na snehu a soli (nie je poriadna zima), ale po týždennom nosení v meste v daždi, sú topánky stále čisté a jasne čierne.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• praktické balenie
  • bez zápachu
  • chráni obuv

Impregnácia je v praktickom balení s rozprašovačom, takže sa jednoducho aplikuje na obuv. Súčasťou balenia je i špeciálna hubka, ktorou se následne impregnácia rozotrie. Na topánkach nezanecháva škvrny alebo mapy. Obuv je po ošetrení pekná, vydrží dlhšie čistá, nečistoty sa dajú ľahko zotrieť a nedostane se dovnútra voda.

Zobrazujem 161 - 180 zo 255 recenzií 1...7 8 [ 9 ] 10 11...13